Video+foto: Poraz Čelika u Vitezu 1:0

Video+foto: Poraz Čelika u Vitezu 1:0 – Nogometaši Čelika poraženi su Vitezu od domaćina. Gol je postigao Mrkaić u 42. minuti.

Čelik je u 8. minuti propustio priliku da povede , ali je Živković odbranio penal Marinu Popoviću, nakon što je Vernes Selimović pao u šesnaestercu..

Žute kartone na utakmici su dobili Kazazić, Adi Adilović, Mrkaić, Hećo, Vernes Selimović, Marko Jevtić…. Ova pobjeda Vitezu može biti presudna da pobjegne Borcu, Olimpiku i Slaviji, jer ima pet bodova više od pratilaca….

VITEZ: Aleksandar Živković, Marko Jevtić, Milan Muminović, Mario Barić, Momčilo Mrkaić, Toni Livančić, Novak Leo Leopold, Hrvoje Barišić, Elvis Sadiković, Armin Kapetan, Velibor Đurić.

ČELIK: Adi Adilović, Vladimir Grahovac, Zlatko Kazazić, Aldin Đidić, Vernes Selimović, Jovo Kojić, Marin Popović, Dženan Bureković, Semir Pezer, Haris Hećo, Emir Jusić.