Biznis

Posao: Glovis Zenica

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

Zavarivač, stolar, bravar (m/ž) – GLOVIS d.o.o. Zenica  – Lokacija: Zenica  – GLOVIS d.o.o. Zenica, firma koja se bavi izradom, prodajom i ugradnjom dječijih igrališta, urbane i komunalne opreme, raspisuje K O N K U R S za pozicije ZAVARIVAČ, STOLAR I BRAVAR – Broj pozicija: 1
Opis posla:  Tipični poslovi struke,
Uslovi:  Poželjno radno iskustvo,  Stručna sprema: PKV, KV, SSS,  Odgovoran pristup radu,  Visoka motivacija i želja za dokazivanjem.
Ukoliko želite postati dio našeg uspješnog tima pošaljite Vašu prijavu i biografiju na adresu: GLOVIS d.o.o., Zmaja od Bosne bb, Poslovna zona Zenica I, 72 000 Zenica ili putem maila na: [email protected] Za ostale informacije kontaktirajte nas putem telefona broj 032 242 441. Rok za prijavu: 25.5.2015. Broj pozicija: 1.

Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

Tagovi

Zadnje objavljeno