Oglasi

Oglas za posao: Administrativni radnik – fakturista

Firma ProComp d.o.o. je domaća kompanija sa dugogodišnjim iskustvom u prodaji IT opreme (računara, laptopa, mobitela, pametnih satova…), kućanskih aparata (televizora, klima uređaja, bijele tehnike i malih kućnih aparata).

Možda si upravo ti osoba koju tražimo!

Šta ti nudimo?

Imaš priliku da se pridružiš našem timu. Mi smo dinamično okruženje u kojem se čuje tvoje mišljenje, uključujemo te i tvoj nam je razvoj izuzetno važan.

Dodatno, u ProCompu možeš očekivati:

– redovna primanja uz mjesečne bonuse kojima nagrađujemo prodajne rezultate
– ugovor na puno radno vrijeme, uz rad bez smjena kako bi mogao/la planirati svoje slobodno vrijeme
– zaposlenički popust na sve proizvode u ProCompu
– ugodno mjesto za rad u prijateljskim timovima
– odgovornu poziciju u organizacijskom sistemu koji se kontinuirano razvija i napreduje
– priliku za razvoj i preuzimanje dodatnih odgovornosti

Šta očekujemo od tebe?

– otvorenost, preuzimanje inicijative i pružanje vrhunske usluge našim kupcima
– dobar/a si kolega/inica – zajedno sa svojim timom radiš korak više kako biste ostvarili izvrsne rezultate
– voliš raznolikost i lako se prilagođavaš promjenama

Opis poslova:

– Kreiranje kalkulacija
– Kreiranje otpremnica, prijenosnica među skladištima, povrata i reversa
– Izdavanje predračuna i računa
– Kontrola povrata i ispravnosti ovjere dokumenata koji prate robu pri isporuci/povratu
– Vođenje blagajne
– Kontrola stanja skladišta
– Redovni i kontrolni inventurni popisi robe
– Kreiranje i dostava izvještaja
– Obavlja ostale zadatke po nalogu neposredno nadređenog

Uslovi:

– Minimalno srednja stručna sprema
– Poželjno 1 godina iskustva
– Sposobnost rješavanja problema
– Osobno poštenje, integritet i radna etika
– Poznavanje rada na računaru (MS Office, Poslovne aplikacije i sistemi)
– Savjesnost i ustrajnost
– Tačnost, preciznost, sistematičnost i temeljitost u radu

Broj radnih mjesta: 1

Lokacija: Zenica (Zmaja od Bosne 1)

Ovo je tvoja sljedeća prilika? Prijavi se danas!

Ukoliko ste zainteresovani za ponuđenu radnu poziciju, svoje biografije u pismenoj formi (CV) pošaljite putem forme za prijavu.

Link za prijavu: https://procomp.ba/s/42-karijera-u-procomp-u.html

Izbor kandidata će se vršiti putem intervjua na poziv.