Oglasi

Oglas za posao: Montažer sistema tehničke zaštite

Oglas za posao: Montažer sistema tehničke zaštite- Agencija za zaštitu ljudi i imovine „A.E.Sigurnost“ d.o.o. Zenica zbog povećanog obima posla raspisuje oglas za prijem u radni odnos:

 Montažer sistema tehničke zaštite (m/ž) – 4 izvršioca

Tražimo odgovorne kandidate koji bi se priključili našem timu u dinamičnom poslovnom okruženju.

Obrazovanje:

  • Najmanje završena srednja škola elektrotehničkog ili drugog tehničkog smjera

Opis poslova:

– ugrađivanje, programiranje i puštanje u rad sistema tehničke zaštite

– obavljanje primopredaje sistema tehničke zaštite i obuke korisnika

– pružanje tehničke podrške prilikom održavanja i prijave kvara

Uslovi:

  • IV stepen elektrotehničkog ili drugog tehničkog smjera
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • iskustvo u korištenju alata za elektroinstalaterske radove
  • vozačka dozvola B kategorije

Prednost:

  • iskustvo u IT tehnologijama
  • posjedovanje certifikata za obavljanje poslova tehničke zaštite
  • poznavanje engleskog jezika

Ostalo:

  • spremnost na rad u dinamičnom okruženju; sklonost za timski rad;
  • komunikacijske vještine; spremnost za stalno usavršavanje i napredovanje u stručnim znanjima.

Odabrani kandidat je obavezan, prije zasnivanja radnog odnosa, donijeti ljekarsko uvjerenje za poslove tehničke zaštite i uvjerenje o neosuđivanuju i nekažnjavanju.

Vašu prijavu možete poslati putem:

1.pošte na adresu Agencije

2.direktno u kancelariju Agencije  „A.E.Sigurnost“ d.o.o. Zenica, Branilaca Bosne 16 A, Zenica