Oglasi

Oglas za posao: Prodavač u maloprodajnom objektu

Firma ProComp d.o.o. je domaća kompanija sa dugogodišnjim iskustvom u prodaji IT opreme (računara, laptopa, mobitela, pametnih satova…), kućanskih aparata (televizora, klima uređaja, bijele tehnike i malih kućnih aparata).

Zanima te prodaja? I želiš pružiti najbolju uslugu kupcima u ProComp zajedno sa svojim timom? Voliš raznolikost i dinamično radno okruženje?

Možda si upravo ti osoba koju tražimo!

Šta ti nudimo?

Imaš priliku da se pridružiš našem timu u maloprodaji. Mi smo dinamično okruženje u kojem se čuje tvoje mišljenje, uključujemo te i tvoj nam je razvoj izuzetno važan.

Dodatno, u ProCompu možeš očekivati:

– priliku za razvoj i preuzimanje dodatnih odgovornosti – naš cilj je popuniti minimalno 90% rukovoditeljskih pozicija internim kandidatima. Ukoliko pokažeš pravi stav i uložiš trud, prilike su neograničene.
– redovna primanja uz koja isplaćujemo i naknadu za topli obrok, dodatak za minuli rad, regres kao i jubilarne nagrade
– ugovor na puno radno vrijeme, uz rad bez smjena kako bi mogao/la planirati svoje slobodno vrijeme
– zaposlenički popust na sve proizvode u ProCompu
– ugodno mjesto za rad u prijateljskim timovima

Šta očekujemo od tebe?

– otvorenost, preuzimanje inicijative i pružanje vrhunske usluge našim kupcima
– entuzijazam i uživanje u razgovoru sa kupcima
– dobar/a si kolega/inica – zajedno sa svojim timom radiš korak više kako biste ostvarili izvrsne rezultate
– voliš raznolikost i lako se prilagođavaš promjenama

Opis poslova:

– Neposredan rad sa kupcima, pružanje informacija, pomoć pri kupovini,
– Direktna prodaja, izdavanje računa, ovjera garantnih listova, naplata, pakovanje, izdavanje robe, organizacija isporuke, obračun kase,
– Vrši prijem robe uz prethodnu kvalitativnu i kvantitativnu provjeru,
– Vrši pripremu robe za prodaju, označava cijene, deklaracije, garantne listove,
– Vrši izlaganje robe na police ili skladištenje u magacinu poslovnice,
– Održavanje reda, urednosti i higijene poslovnice,
– Vodi računa o primjerenom izgledu – te ličnoj urednosti,
– Prikuplja informacije o željama i potrebama kupaca te ih prenosi nadređenom,
– Implementacija marketinških aktivnosti u poslovnici,
– Obavlja ostale zadatke po nalogu neposredno nadređenog.

Uslovi:

– Minimalno srednja stručna sprema
– Poželjno 1 godina iskustva
– Dobre prezentacijske vještine
– Dobre prodajne vještine
– Sposobnost rješavanja problema
– Osobno poštenje, integritet i radna etika
– Poznavanje rada na računari (MS Office, Internet)

Broj radnih mjesta: 1
Lokacija: Zenica (Zmaja od Bosne 1)

Ovo je tvoja sljedeća prilika? Prijavi se danas!

Ukoliko ste zainteresovani za ponuđenu radnu poziciju, svoje biografije u pismenoj formi (CV) pošaljite putem forme za prijavu.

Link za prijavu: https://procomp.ba/s/42-karijera-u-procomp-u.html

Izbor kandidata će se vršiti putem intervjua na poziv.