Kompletirano  6.kolo Prve futsal lige FBiH Sjever – Calp drugi, Drugari sedmi

Kompletirano  6.kolo Prve futsal lige FBiH Sjever – Calp drugi, Drugari sedmi – Utakmicom u Živinicama između FC Bašigovci – MNK Bosna Kompred 7:2 iz 6.kola Prve futsal lige FBiH, grupa Sjever, kompletirano je šesto kolo. U proteklom 6.kolu zeničke ekipe KMF Drugari Čelik i MNK Calp igrali su gradski derbi, a pobjedu je zabilježila ekipa Calpa rezultatom 7:3.

Ovog vikenda na rasporedu su utakmice 7.kola, a među kojima je i derbi jesenjeg dijela prvenstva između zeničkog MNK Calp i neporažene ekipe MNK Kaskada iz Gračanice. Ova derbi utakmica se igra u nedjelju 17.12. , dvorana Bilmišće u 16 sati, ulaz je besplatan.

Za ovu utakmicu već smo objavili (Link). Na poluvremenu utakmice domaćin i organizator obezbjedio je nagradnu igru za gledaoce:

NAGRADNA IGRA / UHVATI LOPTICU NA TRIBINAMA NA POLUVREMENU UTAKMICE. PUCAJ S POLA TERENA NA PRAZAN GOL OSVOJI VRIJEDNU NAGRADU, OBRADUJ NEKOG !

Ne zaboravite futsal poslasticu ove nedjelje, utakmica koja određuje jesenjeg prvaka!

Šlag na tortu prvog dijela sezone. Očekuje nas utakmica dvije ekipe koje su trenutno u najboljoj formi, a koja odlučuje jesenjeg prvaka grupe Prve futsal lige FBiH, grupa Sjever.

Podržite Calp, uživajte u futsalu i osvojite vrijedne nagrade, ulaz je besplatan.

8 FC BRČKO 6 0 0 6 15 39 -24 0

Na vrhu liste top 10 strijelaca lige grupe Sjever nalazi se Admir Zukan, dok ga Emin Omerdić u stopu prati (obojica MNK Calp) i oni su prešli na dvocifren broj postignutih golova u samo 6 odigranih utakmica. Na listi se nalaze još  Seldin Zatagić sa 7 i Omer Hamzić sa 6 postignutih golova (takođe, MNK Calp).