Dvadeset medalja za Taekwondo Akademiju Jale u Tešnju

Dvadeset medalja za Taekwondo Akademiju Jale u Tešnju  – Danas je Taekwondo Akademija Jale učestvovala na međunarodnom takmičenju u Tešnju sa 20 takmičara i osvojili smo 20 medalja:

Mahir Fetić – zlatna medalja; Ena Šehović – zlatna medalja; Hanan Jusufović – medalja; Zehra Filan srebrena medalja, Belmina Huseinović srebrena medalja i Ahmed Hrustić srebrena medalja, dok su ostali osvojili bronzane medalje. Najbolji senior prvenstva bio je naš član Akademije Mahir Fetić.

Slijedeći nastup je 14. maja u Bugojnu, na Državnom prvenstvu. Očekujemo zavidan plasman takmičara TKD Akademije Jale kao i državne prvake, izjavio je trener Jasmin Mujanović JALE majstor crnog pojasa 5.dan.