Visok poraz NK Čelik u Visokom

Visok poraz NK Čelik u Visokom- Danas su Visokom odigrali prijateljsku utakmicu domaćin NK Bosna, lider jesenjeg dijela Prve lige FBiH i zenički Premijerligaš NK Čelik. Inače, ova utakmica je bila odgođena zbog neuslovnog terena i trebala se igrati u subotu 21.01.2017.god. Završeno je visokom pobjedom domaćih nogometaša, visočke Bosne, rezultatom 5:0 (3:0).

Strijelci za Bosnu bili su Fahrudin Kovač (2x), AdnanHodžić (2x, jedan iz penala) i Belmin Čehajić.
U redovima Bosne, krajem 1.poluvremena, crveni karton je dobio Denis Cana.

Čelik je imao penal u 38.minuti kojeg je izveo Fenan Salčinović, ali je golman Amir Bekan odbranio.

NK Bosna 1:0 NK Čelik, 6. minut Fahrudin Kovač

NK Bosna 2:0 NK Čelik, 14. minut na asistenciju Cane, Fahrudin Kovač

NK Bosna 3:0 NK Čelik, 29. minut na asistenciju Džafića, Adnan Zamer Hodžić efektan gol

38.minut – Penal za Čelik izvodi Fenan Salčinović, ali siguran je Amir Bekan
Crveni karton u redovima Bosne, Denis Cana

NK Bosna 4:0 NK Čelik, Adnan Zamer Hodžić u 75.min iz penala

NK Bosna 5:0 NK Čelik, na asistenciju Adina Čive, gol postiže Belmin Čehajić u 80.min.
Sastav NK Bosna: Bekan (Muzaferija), Rastoder, Goralija (Kadić), Papaz (Čubara), Bučuk, Cana (Čiva), Čulov, Džafić I. (Raul De Garcia), Hodžić, Kovač (Džafić V.), Čabaravdić. (Čehajić). (Glavni trener Faruk Dedić);