VIDEO+FOTO: Čelik – GOŠK 2:0

VIDEO+FOTO: Čelik – GOŠK 2:0 – Čelik je u 2. kolu Lige za opstanak dočekao direktnog rivala u borbi za opstanak GOŠK i na kraju je slavio veliku pobjedu rezultatom 2:0.  Odlično je domaći tim ušao u meč. Već nakon tri minute igre Nemanja Anđušić pogađa za prednost Čelika od 1:0. Nakon primljenog gola GOŠK je bio nešto aktivniji tim. Imali su nekoliko opasnih napada, a u tim trenucima smo vidjeli i dosta žestokih startova od strane domaćih igrača. Ipak, do kraja prvog dijela rezultat se nije mijenjao i ostalo je 1:0.

Nastavak donosi skromnu igru sa obje strane, ali je Čelik u takvoj igri uspio da završi posao u ovom duelu. Vrijedi prvo izdvojiti svakako dobar šut Zolja za goste, ali je Dujković sjajno odbranio. Potom je uslijedio miran period meča, da bi u 77. minuti domaći tim riješio sve dileme oko pobjednika. Anđušić je dobro proigrao Stevu Nikolića, a iskusni napadač pogađa za konačnih 2:0. Ova pobjeda ostavlja nadu u opstanak za Čelik, ali je GOŠK još uvijek velikih osam bodova ispred.