Danas (02.04.2022. godine) su crno-crveni momci gostovali u Hrasnici kod ekipe FK Famos. Konačan rezultat utakmice glasio je 2-1 u korist naše ekipe, te ovo je ujedno bila i treća uzastopna pobjeda našeg kluba.

Pred oko 200 gledaoca na stadionu FK Famos u Hrasnici, ljubitelji fudbala su mogli uživati u utakmici. S obje strane veliki broj šansi, otvorena igra i zaslužena pobjeda naše ekipe. Prvi gol smo čekali sve do 35. minute kada Besim Kolić postiže prelijep pogodak glavom za vodstvo naše ekipe u prvom poluvremenu. S tim rezultatom (0-1) se otišlo u svlačionicu. Obje ekipe su otvoreno započele drugo poluvrijeme ali drugi gol nismo vidjeli do 82. minute. Nakon nekoliko propuštenih stopostotnih prilika našeg kluba, Ali Međuseljac sjajno postiže pogodak za dvostruko vodstvo crno-crvenih. Osjećajem sigurne pobjede, naši igrači su se opustili i grešku u tome iskorištava igrač FK Famosa, Armin Berilo, koji postavlja konačan rezultat:

FK Famos Hrasnica 1-2 NK Čelik Zenica

NK Čelik Zenica: Durmo Adi, Šehić Haris, Arnautović Davud, Šabić Harun, Salkić Sulejman, Međuseljac Ali, Isaković Aladin, Kolić Besim, Sivac Eldar, Vardo Harun i Durmiš Edin.
Na klupi: Mlačo Emel, Muslić Amar, Karalić Emir, Čančar Emir, Pašalić Ervin, Džaferović Imran, Užičanin Edi, Sibalo Nedžib i Mahmutović Aidin.
Glavni trener: Armin Duvnjak; pomoćni trener: Adis Nurković

FK Famos: Krnetić Goran, Mulaosmanović Emir, Selak Džan, Paro Adin, Aljić Nedim, Bunar Baris, Japalak Kenan, Karalić Ađlan, Čulov Alija, Pleh Emir i Kreho Emir.
Na klupi: Terzić Aleksandar, Torlak Muamer, Šikalo Amar, Zubanović Nasr, Tahmaz Edis, Berilo Armin, Haznadar Zinedin, Sejtarija Senad i Fetahović Aldin.
Glavni trener: Torlak Sedin; pomoćni trener: Sarajkić Senad

Ovom prilikom se zahvaljujemo upravi i menadžmentu Fudbalskog kluba Famos na gostoprimstvu i prijateljskom odnosu prema igračima, trenerskom osoblju i multimedijalnoj ekipi. Hvala Vam!

Za kraj ne možemo a da se ne zahvalimo našim najvjernijim navijačima, Robijašima, koji su po ko zna koji put pokazali bezrezervnu ljubav i vjetar u leđima našim igračima.