Velika pobjeda KŽK Čelik u Sarajevu protiv ekipe Play Offa

Velika pobjeda KŽK Čelik u Sarajevu protiv ekipe Play Offa – Ekipa košarkašog ženskog kluba Čelik večeras je gostovala u Sarajevu starom rivalu ekipi ŽKK Play Off.

Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri, na odmor se otišlo rezultatom 41:43 u korist gošći. Drugo poluvrijeme pripada KŽK Čeliku koji stiče i dvocifrenu prednost. Sarajke su pokušavale da se vrate, ali im to nije pošlo za rukom i pobjeda je pripala Čeliku.

ŽKK Play Off – KŽK Čelik 72:81

Najbolja igračica u ovom susretu je bila povratnik Nedžla Kovačević – 32 poena, 15 skokova, trojke 5/6 (83%), komplet šut 55%. Index korisnosti 32.

Ostali strijelci za ekipu KŽK Čelik: Anida Ćorović 17, Amina Ćehajić 11, Ajla Selimović 9, Sedina Halimić 8, Ajša Mulić 4 poena.

Čestitke na velikoj pobjedi u Sarajevu protiv starog rivala od ekipe Zenicabloga.