Remi i dva poraza omladinaca Čelika u Premijer ligi

Proteklog vikenda na programu su bile utakmice 4.kola Premijer lige za pionire i kadete, dok su juniori ovog vikenda odigrali utakmice 2.kola.
Pioniri i kadeti Čelika gostovali su u Bijeljini kod svojih vršnjaka iz FK Radnik. Pioniri su odigrali neriješeno, a kadeti su poraženi. Igrano je na Gradskom stadionu u Bijeljini.

Juniori Čelika gostovali su kod FK Zvijezda 09 iz Gradačca i doživjeli su poraz. Igrano je na stadionu u Etno Selu Stanišići.
(Napomena: kadeti i juniori igraju Premijer ligu BiH, a pioniri jedinstvenu ligu BiH od ove godine).

Rezultati omladinskih selekcija Čelika:

PIONIRI U-15
Radnik – Čelik 1:1 (1:0), strijelci Milan Gavrić u 38.za Radnik, te Tarik Kovač u 38.minuti za Čelik.

KADETI U-17
Radnik –Čelik 1:0 (0:0), strijelac za Radnik bio je Stojan Vasiljević u 46.minuti.

JUNIORI U-19
Zvijezda 09 – Čelik 4:0 (2:0), strijelci za Radnik Sergej Dojčinović, Vladan Mandić i Luka Asentić 2x.