Porazi odbojkašica OK „Čelik-R“ i odbojkaša OK Block Out

Porazi odbojkašica OK „Čelik-R“ i odbojkaša OK Block Out- U vikendu iza nas na rasporedu su bile utakmice 13.kola Superlige Federacije BiH za žene, grupa Sjever. Odbojkašice OK Čelik-R bile su domaćini favorizovanoj ekipi ŽOK Žepče i doživjele su poraz.

Rezultat po setovima:

OK “Čelik-R” Zenica – ŽOK “Žepče” Žepče 0 : 3 (17 : 25), (18 : 25), (9 : 25); 44 : 75;

Ovaj komšijski meč, Čelik-R – Žepče igrao se 13. februara u sali KŠC “Sveti Pavao” u Zenici.

Odbojkašice OK Čelik-R su na osmom mjestu tabele sa bilansom od dvije pobjede i devet poraza.

Odbojkaši OK Block-Outa, u Superligi Federacije BiH, grupa Jug, u 10.kolu bili su domaćini OK Bosna iz Sarajeva i doživjeli su poraz.

OK “Blok-Block Out” Zenica – OK “Bosna” Sarajevo 0 : 3 (23 : 25), (23 : 25), (13 : 25); 59 : 75;

Utakmica je odigrana 14. februara od 12 sati u sali Prve gimnazije u Zenici. U prva dva seta viđena je velika i neizvjesna borba, a više sreće imali su gosti iz Sarajeva. Treći set je pripao ubjedljivo gostima.

Sa ove utakmice iz Prve gimnazije donosimo i foto galeriju.

Prva liga Federacije BiH, grupa Jug:

Utakmica u Tomislavgradu iz 10.kola između ŽOK Delminium i lidera na tabeli, ŽOK Željezara nije odigrana. Odluku o ovoj utakmici donijet će organi odbojkaškog Saveza FBiH.

U narednom 11.kolu ŽOK Željezara je domaćin ekipi OK Student iz Mostara, OK Čelik-R u 14.kolu gostuje  ekipi ŽOK Kakanj, dok je ekipa OK Block Out u 11.kolu domaćin ekipi OK Ilidža .