Poraz kadetkinja BH Starta u Trebinju

Poraz kadetkinja BH Starta u Trebinju  – Uokviru Lige mladih KSBiH u Trebinju su danas 22.6. igrali odgođeni susret iz 6.kola kadetkinje KK Trebinje 03 i zeničkog BH Starta. Očekivanu pobjedu ostvarile su kadetkinje domaćina, Trebinje 03.

Rezultat: KK Trebinje 03 – KK BH Start 68:48 (18:14), (11:15), (25:9), (14:10);

Košarkašice Trebinja 03, i prije ove utakmice, obezbjedile su plasman na završnicu prvenstva F4, koje se igra ovog petka i subote u Sarajevu.
U ovoj utakmici, nakon prvog poluvremena rezultat je bio neriješen 29:29, a treću dionici kadetkinje favorizovanog domaćina dobile su sa 25:9, odnosno na kraju treće dionice rezultat je bio 54:38 za Trebinje 03. U zadnjoj četvrtini domaće su rutinski privele utakmicu kraju za konačnih 68:48.
Sastav kadetkinja BH Starta, strijelci:

L.Ibraković 2, A.Bajramović 8, F.Đuherić 13, A.Husejnović 2, E.Pašalić, A.Hibić 2, A.Selimović 25 poena +9 skokova, A.Pjanić;

Ova utakmica je pretposljednja u ligaškom dijelu Lige mladih KSBiH, a posljednja je na rasporedu danas 22.6. u 19 sati između Trebinja 03 i Lidera iz Gradiške.