Pobjeda BH Starta u Konjicu

Danas su igrane utakmice 4.kola Lige mladih KSBiH, sezona 2014/2015, u kategoriji kadetkinja (U16), u kojoj Zeničko – dobojski kanton, odnosno Košarkaški savez Zenica, predstavlja ženska kadetska selekcija BH Starta kod djevojčica.
Kadetkinje BH Starta danas su gostovale u Konjicu kod ekipe KK Konjic i zabilježile su vrijednu pobjedu.

REZULTAT: KK KONJIC – KK BH START 47:65 (9:24), (7:15), (11:20), (20:6);

Gošče iz Zenice stvorile su ogromnu prednost nakon tri četvrtine od + 32 poena (59:27), pa je trener Zeničanki u zadnjoj dionici uveo igračice koje imaju manju minutažu. Zadnju dionicu su dobile domaće kadetkinje sa 20:6 i samo ublažile visok poraz na – 18 poena. Double-double učinak u ekipi BH Starta imala je Eni Nizamić sa 20 poena i 13 skokova.