Nogomet

Ovog petka i subote igra se drugo kolo M:tel Premijer lige BiH u nogometu

FK MLADOST – FK SARAJEVO
Datum 08.08.2020. TV prenos ARENA SPORT                                                                     
Sudija Gigović Miloš – Gradiška
Mjesto i termin Doboj Kakanj  17:00 A 1 Lazić Damir – Brčko
Delegat Idrizović Haris – Konjic A 2 Tešanović Stefan – Ist.Sarajevo
Posmatrač suđenja Zovkić Slavko – Orašje 4 Jelić Frano – Široki Brijeg
Bezbjednost   5  
Medicinski službenik Dr. Desančić Ognjen 6  
FK TUZLA CITY – FK KRUPA
Datum 08.08.2020. TV prenos                                                                            
Sudija Musić Admir – Sarajevo
Mjesto i termin Tuzla  20:30 A 1 Ćolić Josip – Kupres
Delegat Marić Radika – Bijeljina A 2 Dujmović Boris – Mostar
Posmatrač suđenja Osmić Muhamed – Maglaj 4 Topalović Sabrija – Zenica
Bezbjednost   5  
Medicinski službenik Dr. Bešić Elvir 6  
 FK OLIMPIK – NK ŠIROKI BRIJEG
Datum 08.08.2020. TV prenos                                                   
Sudija Mujić Elvir – Banovići
Mjesto i termin Sarajevo  17:30 A 1 Čejvanović Mirza – Tuzla
Delegat Frljić Ljuban – Vitez A 2 Radaković Igor – Prijedor
Posmatrač suđenja Stankić Predrag – Bijeljina 4 Sivac Ermin – Zenica
Bezbjednost   5  
Medicinski službenik Dr. Šatrović Adnan 6  
FK VELEŽ – HŠK ZRINJSKI
Datum 08.08.2020. TV prenos    ARENA SPORT                                                                                                  
Sudija Mulahasanović Adis – Sarajevo
Mjesto i termin Mostar  19:00 A 1 Čaušević Moamer – Sarajevo
Delegat Gvozden Haris – Sarajevo A 2 Đozić Enes – Sarajevo
Posmatrač suđenja Prtvar Dragan – Ist.Sarajevo 4 Kaljanac Haris – Sarajevo
Bezbjednost   5  
Medicinski službenik Dr. Miletić Emir 6
FK RADNIK – FK ŽELJEZNIČAR
Datum 07.08.2020. TV prenos     ARENA SPORT                                                                                                                  
Sudija Petrović Dragan – Banja Luka
Mjesto i termin Bijeljina  17:00 A 1 Macić Amer – Mostar
Delegat Čovčić Ferid – Goražde A 2 Demir Mirza – Kakanj
Posmatrač suđenja Blažević Antonio – Višići 4 Bilbija Luka – Prijedor
Bezbjednost   5  
Medicinski službenik Dr. Okić Anel 6  
FK BORAC – FK SLOBODA
Datum 07.08.2020. TV prenos     ARENA SPORT                                                                      
Sudija Bandić Antoni – Grude
Mjesto i termin Banja Luka  19:00 A 1 Dujak Goran – Odžak
Delegat Mandić Mile – Koz. Dubica A 2 Musa Jure – Čitluk
Posmatrač suđenja Kulović Sead – Sarajevo 4 Musa Mateo – Čitluk
Bezbjednost   5  
Medicinski službenik Dr. Avdagić Mustafa 6  
Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala je UG Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

Instalirajte android aplikaciju ZENICABLOG - link na GOOGLE PLAY STORE
i aplikaciju za Apple-IOS operativni sistem