Oglasi

Oglas za posao: Prodavač u Mobishopu

Oglas za posao: Prodavač u Mobishopu- Tražimo prodavača / prodavačicu u našoj poslovnici Mobishop! Pridruži se našem timu!

Opis posla:

prodaja proizvoda
informiranje i usluživanje kupaca
rješavanja pitanja i reklamacija kupaca
sudjelovanje u provođenju inventure
slaganje proizvoda, označavanje cijenama i marketinškim materijalom
edukacija o asortimanu
briga za higijenu i čistoću trgovine i opreme
sudjelovanje u ostalim zadacima maloprodajnog tima
Uvjeti:
Osoba koja će se idealno uklopiti u Mobishop tim posjeduje sljedeće osobine:

poznavanje rada na računaru
poželjno poznavanje asortimana dostupnog na mobishop.ba
prezentacijske, komunikacijske i prodajne vještine
timski duh
odgovornost
fleksibilnost
Stručna sprema: Srednja stručna sprema

Vještine: Outlook, engleski jezik

Šta nudimo:

rad u mladom i motiviranom timu
bonusi za postizanje ciljeva
mogućnost stalnog zaposlenja
mogućnost napredovanja