Oglasi

Oglas za posao: Administrativni radnik/knjigovođa

Podijeli ovu vijest:

Administrativni radnik/knjigovođa

Opis radnog mjesta:

  1. Kreiranje i izrada izlaznih faktura, knjizene izvoda, KUF-a, KIF-a, vodjenje blagajne,unos kalkulacija, te ostali knjigovodstveno – administrativni poslovi;
  2. Pracenje izlaznih faktura i naplacivanje potrazivanja,
  3. Pripremanje i kreiranje naloga za plaćanje
  4. Kadrovski poslovi: prijave i odjave radnika, pripremanje ugovora o radu, popunjavanje dokumentacije za zaposlenike;
  5. Pružanje podrške u radu obavljanjem dnevnih administrativnih i kancelarijskih poslova;
  6. Kreiranje, obrada i arhiviranje poslovne dokumentacije;
  7. Prijem i slanje pošte;
  8. Priprema izvještaja za direktora;
  9. Pomaganje u pripremi i formiranju korespondencije, izvještaja, obrazaca i druge relevantne dokumentacije;
  10. Rješavanje rutinskih administrativnih poslova i zahtjeva;
  11. Obavljanje i drugih poslovnih zadataka po nalogu nadređenog sukladno radnom mjestu, svrsi i nivou odgovornosti.

Potrebni uslovi:

  • radno iskustvo na istim ili slicnim poslovima min 3 godine
  • Poznavanje rada u E-line / Pantheon programu
  • proaktivan pristup, samostalnost I ustrajnost u obavljanju radnih zadataka
  • odlično poznavanje rada na računaru I Microsoft servisima
  • Odlicno poznavanje i rad sa Excel tabelama
  • poželjno poznavanje engleskog jezika u pisanju i govoru
  • odgovornost, samoinicijativnost, orijentisanost na detalje, preciznost

Prijave slati na e-mail : [email protected]