Oglasi

Oglas za posao: Komercijalista, zavarivač i pomoćni radnik

Zbog proširenja obima poslovanja, Glovis d.o.o. Zenica, raspisuje oglas za prijem radnika u radni odnos za sljedeća radna mjesta:

1. KOMERCIJALISTA – 1 izvršilac

Opis posla:

 Prezentacija proizvoda i usluga društva
 Pružanje informacija i edukacija kupaca o proizvodima/uslugama iz prodajnog asortimana
 Održavanje i razvoj kontakata sa postojećim i novim klijentima
 Praćenje i analiza potreba na tržišu
 Praćenje realizacije aktuelnih ponuda i odgovornost za naplatu potraživanja
 Praćenje aktivnosti konkurencije na tržištu
 Po potrebi isporuka robe i/ili promotivnog materijala kupcima uz kontrolu predatih količina i prateće dokumentacije
 Redovno izvještavanje o obavljenim i planiranim aktivnostima

Uslovi:

 Minimalno SSS
 Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
 Vozačka dozvola B kategorije (aktivan vozač)
 Poznavanje rada na računaru
 Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pisanju
 Dobre komunikacijske, pregovaračke i prodajne vještine
 Radna etika, odgovornost i temeljitost u radu

2. ZAVARIVAČ – više izvršilaca

Opis posla:

 Priprema i sastavljanje metalnih sklopova
 Zavarivanje TIG/CO2 postupkom

2.1. POMOĆNI RADNIK U METALNOM SEKTORU – više izvršilaca

Opis posla:

 Brušenje i poliranje, odnosno pripremanje površina za završnu obradu uz pomoć odgovarajućih mašina
 Sklapanje proizvoda
 Pakovanje proizvoda

Uslovi:

 KV/ SSS
 Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima ali nije neophodno
 Odgovorno i spretno rukovanje radnim mašinama
 Spremnost za timski rad

OD VAS OČEKUJEMO:

 Fleksibilnost i tačnost u radu
 lzražena motivisanost za rad
 Snalažljivost u dinamičnom poslovnom okruženju
 Povjerljivost

MI NUDIMO:

 Posao u stabilnoj, konkurentnoj kompaniji
 Odlične uslove za rad
 Priliku da u potpunosti iskažete i dalje unaprijedite svoja profesionalna znanja i vještine

Prijave možete dostaviti na e-mail: [email protected]

Mjesto rada: Zenica, Zmaja od Bosne bb, Poslovna Zona 1

Dodatne informacije na 032/ 200-790

KONKURS OSTAJE OTVOREN 7 DANA