Oglasi

Oglas za posao: Knjigovođa

KNJIGOVODSTVENI SERVIS “HB” vl. Habiba Bajramović, objavljuje konkurs za prijem u radni odnos:

Radno mjesto: Knjigovođa

Mjesto rada Zenica, Bulevar kralja Tvrtka I broj 3

Opis radnog mjesta:

  • vođenje finansijskog knjigovodstva,
  • vođenje materijanog knjigovodstva,
  • vođenje svih knjigovodstvenih evidencija,
  • obračun plaće i obaveze na i iz plaće,
  • prijava poslovnih evidencija na portale nadležnnih organa,
  • vođenje statistike i iskazivanje statističkih podataka na traženim obrascima,
  • praćenje propisa iz oblasti materijalno – finansijskog poslovanja.

USLOVI

  • VSS, VŠS, SSS
  • radno iskustvo na poslovima knjigovodstva

Prijave sa kraćom biografijom dostaviti na email: [email protected] ili lično na adresu Bulevar kralja Tvrtka I broj 3, Zenica. Kontakt telefon 061468-436

Oglas ostaje otvoren 7 dana.