Uncategorized

Oglas za posao: Administrativni radnik

ZE-STEEL GALVANO d.o.o. raspisuje oglas za prijem radnika na slijedeću radnu poziciju:

ADMINISTRATIVNI RADNIK

Opis poslova:

  • Fakturiranje i usaglašavanje kartica kupaca i dobavljača
  • Vođenje materijalnih I finansijskih evidencija, KIF/KUF, protokol
  • Sastavljanje službenih dopisa
  • Slanje i arhiviranje dokumentacije
  • Izrada sedmičnih i mjesečnih izvještaja
  • Ostali administrativni poslovi

Uslovi:

  • SSS/VSS ekonomskog smjera
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima – poželjno
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru I pismu – poželjno
  • Poznavanje rada na računaru MS Office i rada u materijalno-finansijskom programu (Pantheon, WAND, NIBIS i sl.)
  • Položen vozački ispit “B” kategorije

Mjesto rada: Zmaja od Bosne bb , Industrijska zona Zenica

Prijave sa biografijom slati na email: [email protected]