Nogometašicama Čelika veliki bod u Živinicama

Prva ženska nogometna liga FBiH, grupa Sjever. 5.kolo ŽFK Fortuna Živinice – ŽNK Čelik 0:0;
Uokviru 5.kola u Prvoj ženskoj nogometnoj ligi Federacije BiH, grupa “Sjever” sezona 2015/2016, danas je na gradskom stadionu Slaven u Živinicama odigrana prvenstvena utakmica između domaće ekipe ŽFK Fortuna i ŽNK Čelik, uz prisustvo 30-ak gledalaca. Završeno je neriješenim rezultatom 0:0.
Glavni sudija Ramić Agan (Tuzla), pomočnici: A1Atić Rizo (Tuzla) i A2 Delić Eldin (Tuzla), delegat Brzović Šemso (Tuzla);
U finišu utakmice (84.minut) drugi žuti karton i automatski crveni-isključujući dobila je nogometašica Čelika Kavaz Safeta zbog namjernog igranja lopte rukom (82.minut) i nedozvoljenog oštrog starta (84.min.).
U dosad odigrane tri utakmice nogometašice Čelika zabilježile su dvije pobjede i jedan remi.
U prvom kolu zeničke nogometašice bile su slobodne, a i imaju odigrati odgođenu utakmicu iz 3.kola u Jelahu protiv Borca. U 6.kolu ŽNK Čelik je domaćin ekipi Salt City iz Tuzle.