NK Čelik remizirao u derbiju kola u Visokom

NK Čelik remizirao u derbiju kola u Visokom- Ekipa Čelika je danas u Visokom gostovala NK Bosna koja je trenutno trećeplasirana ekipa Druge lige FBiH, sa osam bodova manje od Čelika.

U prvom susretu u Zenici, ekipa Bosne je slavila u gostima sa 0:1, a današnji susret je završen bez pogodaka 0:0.

Nakon početnog ispitivanja snaga ekipe Bosne zaprijetila je golu Čelika preko Mašića i Salkanovića, Durmo je bio siguran u obje situacije sjajnom intervencijom. Belmin Hindija sjajno šutira ka golu Čelika ali Adi Durmo ponovo sjajno brani šut u okvir gola.

Dobar šut je krajem prvog poluvremena imao i Mehić, ali golman Bosne sjajno brani prvi šut Čelika u okvir gola.

U drugom poluvremenu igralo se oprezno s obe strane po zaista lošem terenu, a suster je na kraju završen rezultatom 0:0.

Iz NK Čelik se zahvaljuju Robijašima na podršci.