Nakon zlata Tuke i Pezera: Treća medalja za Zeničane – Mujezinoviću bronza u štafeti 4×400 na Balkanskom prvenstvu

Nakon zlata Tuke i Pezera: Treća medalja za Zeničane – Mujezinoviću bronza u štafeti 4×400 na Balkanskom prvenstvu – Nakon dvije zlatne medalje koje su na Balkanskom prvenstvu u Istanbulu za Bosnu i Hercegovinu osvojili Amel Tuka i Mesud Pezer, Bosna i Hercegovina je uspjela da osvoji i još jednu medalju.

Treću i posljednju medalju za Bosnu i Hercegovinu osvojio je štafetni tim u štafeti 4×400 metara, a činili su ga Damir Redžepagić, Stefan Ćuković, Faris Ibrahimpašić i Abedin Mujezinović. Trku su istrčali za 3:21,24. Prvoplasirana je bila Rumunija (3:12,46), a na drugom mjestu završili su atletičari Turske (3:13,44), saopšteno je iz Atletskog Saveza BIH.