Najmlađi ragbijaši Čelika vikend proveli na turnirima u inostranstvu

Ragbi klub Čelik je proteklog vikenda imao sjajne nastupe na turnirima sa mlađim kategorijama.

Kategorija U16 nastupila je na popularnom tradicionalnom turniru “Krtica” na terenu HARK Mladost gdje su nastupili Rugby Lokomotiva Zagreb, Rugby Akademija Srbije, Ragbi klub Ljubljana, domaćin HARK Mladost i Ragbi klub Čelik.

Turnir su osvojili ragbijaši Ragbi Akademije Srbije a najbolji igrač je proglašen Ivano Šojić iz Ragbi kluba Zagreb.

Na ovom turniru mogao se vidjeti izvanredan ragbi i te su naši mladi ragbijaši pokazali trud i zalaganje koji će u budućnosti sigurno doprinijeti za razvoju ragbija u BIH.

Selekcije U8, U10 i U12 nastupile su na 7. Memorijalnom turniru u mini Ragbiju Mihovil Rađa. Na turniru su nastupili ragbi klubovi Brač, Dubrovnik, Makarska Rivijera, Mladost, Sinj, OBL iz Rugby Codroipo (Italija) te Ragbi klub Čelik Zenica i RK Herceg iz Mostara.

U sjajnoj atmosferi naši ragbijaši su u dane 30.09/2023 i 01.10./2023. odigrali sjajne utakmice i u sjajnoj atmosferi prikazale sjajan ragbi.

Selekcije U8 i U10 su osvojikle prvo mjesto u ukupnom plasmanu dok je naša selekcija U12 osvojila četvrto mjesto.

U sklopu turnira u nedelju (01.10.2023.) godine mladi ragbijaši su mogli slušati predavanje poznate splitske nutricionistkinje Dragane Olujić pod naslovom “Zdrava prehrana prevencija pretilosti”.

Dana 01.10.2023. godine u organizaciji Ragbi Saveza Srbije organizirao se 1. turnir za kategoriju pjetlića u organizaciji i domaćinstvu Ragbi kluba Smederevo na kojem je nastupila naša selekcija do 12 godina, gdje je naša selekcija osvojila prvo mjesto. u prilogu su rezultati: