KK Alfa Zenica: Nejla Mujčinović i Samir Ćeleš zlatni na Kupu Osijeka

Članovi karate kluba Alfa iz Zenice Nejla Mujčinović i Samir Ćeleš nastupali su u sklopu karate reprezentacije ZDK na Kupu Osijeka gdje je nastupalo oko 800 takmičara, te su se oboje osvojili prvo mjesto i okitili se zlatnim medaljama.

Nejla Mujčinović borbe u21 -50 kg zlatna medalja prvo mjesto, te je nastupala i u juniorkama borbe -48kg gdje je zauzela  3.mjesto i bronzanu medalju.

Samir  Ćeleš je nastupao u borbama 12 godina +54kg te se okitio prvim mjestom i zlatnom medaljom.

Važno je dodati da je reprezentacija Karate Saveza ZDK  u ukupnom poretku zauzela prvo mjesto.