Kantonalna liga ZDK – Odigrano 11. kolo, zenička Fortuna poražena u Varešu

Kantonalna liga ZDK – Odigrano 11. kolo, zenička Fortuna poražena u Varešu – Kantonalna liga ZDK. Odigrane su utakmice 11.kola (drugo kolo u proljetnom dijelu prvenstva) u Kantonalnoj nogometnoj ligi Zeničko – dobojskog kantona, sezona 2018/2019.

U ovoj sezoni ligu sačinjavaju sljedeće ekipe:

Fortuna (Zenica), Nemila, Proleter (Makljenovac), Zmaj (Buzić Mahala), Rudar (Breza), Stupčanica (Olovo), Vareš, Novi Šeher, Napredak (Šije).

U 11. kolu zabilježene se tri domaće pobjede i jedna neriješena utakmica. Nije bilo iznenađujućih rezultata.

Zenička Fortuna je poražena na gostovanju Varešu sa 4:2 (4:0). Golove za Fortunu postigao je kapiten Adnan Šarić u drugom poluvremenu i to u 67., te u 84.minuti iz kaznenog udarca, nakon vođstva domaćih od 4:0 nakon prvog poluvremena.