Igrano u SD „Obilićevo“ u Banjoj Luci pred oko 100 gledalaca. Početak u 18 sati. U utakmici 4. kola bh. košarkaške lige za sezonu 2023/2024, košarkašice KŽK Čelik BH Telecom bile su na gostovanju kod ekipe ŽKK Mladi Krajišnik u Banjoj Luci. Zasluženu i ubjedljivu pobjedu u ovom duelu starih rivala, ostvarila je gostujuća ekipa Čelika.

Konačan rezultat i po četvrtinama:
ŽKK Mladi Krajišnik – KŽK Čelik BH Telecom 52:67 (9:18), (7:20), (14:18), (22:11);

Sudije su bili Saša Babić, Mia Dojčinović i Aleksandar Prvi Vuruna, a delegat Dragan Čazić.

Sastav ekipe KŽK Čelik BH Telecom, poeni, najviše skokova: Sanja Radulović 9, Anida Čaušević 3, Sara Heljić 21 poen + 17 skokova, Ajla Selimović 12, Zerina Kadić 6, Ema Mačkić 3, Amna Isaković (cap) 3, Lamija Talić, Emina Zukić, Merjem Halač, Džejla Šestić, Berina Mustafica 10. (Trener Nedim Šišić);

Najefikasnije u ekipi Čelika bile su Sara Heljić sa 21, Ajla Selimović 12 i Berina Mustafica 10 poena.
Kod Mladog Krajišnika najefikasnije, sa po 15 poena, bile su Bojana Radić i Jovana Lukić.

Počelo je sa 0:8 za Čelik, a nakon prve četvrtine je 9:18 za Zeničanke. Drugu četvrtinu Čelik je dobio još ubjedljivije, 7:20, pa je na kraju prvog poluvremena rezultat 16:38. U trećoj četvrtini nešto izjednačenija utakmica u pogledu rezultata, pa je rezultat u ovoj četvrtini 14:18 za gošće. Na kraju tri četvrtine utakmice je plus 26 poena, 30:56 za Čelik. Posljednju četvrtinu dobile su domaće košarkašice i dobrano smanjile visoko vođstvo košarkašica Čelika. U ovoj četvtini bilo je 22:11 za banjalučanke, a konačan rezultat je bio zasluženih 52:67, plus 15 poena za Čelik.

Double-double učinak u ekipi Čelika imala je fenomenalna Sara Heljić sa 21 poen, 17 skokova, 9 asistencija, indeks korisnosti 44. Nedostajala joj je još samo jedna asistancija za triple-double učinak.
U ekipi Čelika sve košarkašice iz rostera su dobile šansu da nastupe u ovom meču, a naročito mlade, 2009.godište, koje su iz generacije pionirskog prvaka BiH (Emina Zukić, Lamija Talić, Džejla Šestić, Merjem Halač).
KŽK Čelik BH Telecom je sada na omjeru od tri pobjede i jedan poraz.

U narednom 5.kolu košarkašice Čelika su domaćini ekipi „Zrinjski 2010“ iz Mostara, a ovo kolo se igra nakon pauze zbog reprezentativnih obaveza.