Foto: Pobjeda i remi Čelikovih omladinaca na Kamberovićima – Odigrano je 4. kolo Omladinske Premijer nogometne lige BiH u novoj sezoni 2016/2017, prva sezona sa 12 klubova umjesto dosadašnjih 16.

Uokviru 4. kola obje selekcije NK Čelik (juniori i kadeti)  bili su domaćini svojim vršnjacima iz FK Olimpic iz Sarajeva. Utakmice su igrane na B terenu na Kamberovićima pred oko 50-ak gledalaca, po oblačnom i prohladnom vremenu (+15* C). Selekcije Čelika, kadeti i juniori, postigle su pobjedu i remi, kadeti su pobjedili sa 2:0, a juniori igrali 0:0 protiv vršnjaka iz Olimpica.

NK ČELIK – FK OLIMPIC  2:0 (2:0)

Kadeti Čelika su došli u vođstvo od 1:0 u 25.minuti preko Selima Žune, a na 2:0 povečao je Adnan Čerimić u 35.minuti, što se, na kraju, ispostavilo kao krajnji rezultat ove utakmice.