Foto: pobjeda i poraz Čelikovih omladinaca- – Odigrano je 2. kolo Omladinske Premijer nogometne lige BiH u novoj sezoni 2016/2017, prva sezona sa 12 klubova umjesto dosadašnjih 16. Uokviru 2. kola obje selekcije NK Čelik (juniori i kadeti)  bili su domaćini svojim vršnjacima iz FK Radnika iz Bijeljine.

Utakmice su igrane na B terenu na Kamberovićima pred oko 30 gledalaca, po sunčanom i sparnom vremenu (+33* C). Selekcije Čelika, kadeti i juniori, postigle su polovičan uspjeh, kadeti su pobjedili sa 2:1, a juniori poraženi sa 1:3.

JUNIORI

NK ČELIK – FK RADNIK  1:3  (1:0);

Juniori Čelika su poveli sa 1:0 u 38.minuti preko Anela Lemeša, ali su gostujući igraći uspjeli preokrenuti i povečati rezultat u 2.poluvremenu za konačnih 1:3

NK ČELIK – FK RADNIK  2:1 (0:1)

Kadeti Radnika su došli u vođstvo od 1:0 u 26.minuti preko Radovana Vujića, ali su domaći uspjeli izjednačiti i preokrenuti rezultat na 2:1 u drugom poluvremenu preko rezerviste Adnana Čerimića, što je i konačan rezultat ove utakmice.