Pobjeda i poraz Čelikovih omladinaca na Kamberovićima – Odigrano je 11. kolo Omladinske Premijer nogometne lige BiH u novoj sezoni 2016/2017, prva sezona sa 12 klubova umjesto dosadašnjih 16. Uokviru 11. kola obje selekcije NK Čelik (juniori i kadeti)  bili su domaćini svojim vršnjacima iz FK Mladost Doboj Kakanj.

Utakmice su igrane na B terenu na Kamberovićima pred oko 100 gledalaca, po sunčanom vremenu (+24* C). Selekcije Čelika, kadeti i juniori, postigle su pobjedu i poraz, kadeti su pobjedili sa 2:0, a juniori izgubili sa 2:3 od svojih vršnjaka iz Mladosti DK.

JUNIORI

NK ČELIK – FK MLADOST DK  2:3 (1:3)

Juniori Čelika su došli prvi u vođstvo od 1:0 u 15.minuti preko Nudžeima Imamovića, ali su gosti do kraja prvog poluvremena postigli tri gola preko Armina Trake (2x) i Faruka Jusića i na odmor se otišlo pri vođstvu gostiju od 1:3. U 49.minuti crveni karton kod domaćih dobio je Anel Lemeš. Do kraja utakmice domaći su uspjeli samo ublažiti poraz na 2:3  u 76.minuti preko Marka Jukića.

NK ČELIK – FK MLADOST DK  2:0 (1:0)

Kadeti Čelika su došli u vođstvo od 1:0 u 25.minuti preko Adnana Čerimića, a na 2:0 povećao je Hasan Husejnović u 72.minuti, što se, na kraju, ispostavilo kao krajnji rezultat ove utakmice.