FOTO: Odličan nastup članova KK Perfekt Zenica na turniru u Bugojnu- U subotu 22.05.2021.godine naš karate klub PERFEKT Zenica je učestvovao na 17. Karate kupu FUTURA 2021 u Bugojnu.
Organizator kupa je karate klub FUTURA Bugojno, kome iskreno čestitamo na izuzetno dobroj organizaciji, a još više posebno toploj dobrodošlici, te dobivenoj Zahvalnici.
Navedeni kup je u kalendaru WKF SAVEZA BOSNE I HERCEGOVINE i WKF KARATE SAVEZA FEDERACIJE BIH.
Na kupu je učestvovalo 330 takmičara iz 30 klubova iz dvije države.
Naš klub je učestvovao sa 8 takmičara i osvojili smo devet medalja.
Najbolji nastup i najbolji uspjeh je ostvarila naša DURMIĆ IRNA, koja je osvojila 1. mjesto i Zlatnu medalju.
Najviše medalja za naš klub je osvojio ALISPAHIĆ DARIS, koji je osvojio dvije Bronzane medalje.
Najbolju ozbiljnost, koncentraciju i izuzetno dobar nastup je imala naša AMNA KADRAGIĆ, koja je osvojila 2.mjesto i Srebrenu medalju.
Izuzetno dobre nastupe i plasman su imali i ostali takmičari :
– Zejneb Efendić treće mjesto i bronzana medalja
– Džinan Efendić treće mjesto i bronzana medalja
– Lamija Kalabić treće mjesto i bronzana medalja
– Amina Delić treće mjesto i bronzana medalja
– Imran Delić treće mjesto i bronzana medalja
Ekipu je predvodio glavni trener kluba BOŠNJAK NERMIN, majstor karatea crni pojas 5.DAN.
Moramo napomenuti da smo izuzetno zadovoljni i ponosni našom djecom i da su svi imali izuzetno dobre nastupe, te se vidi ogroman napredak u radu.
Navedeni kup je bio kao proba pred ZVANIČNO WKF PRVO KOLO ZDK KARATE LIGE, koje će se održati 30.05.2021.godine u ZENICI, gdje su pozvani svi uredno registrovani Karate klubovi sa prostora ZDK u Karate savez ZDK.
Pored toga napominjemo i pozivamo sve koji žele da nam se pridruže i postanu dio PERFEKT PORODICE da nas posjete u Robnoj kuci Bosanka na prvom spratu svaki radni dan od 17:30 do 21:00 h ili od JUNA na Kamberovića polju u istim terminima.