FOTO: KK PERFEKT – pet medalja sa Međunarodnog turnira VALENTINOVO TUZLA – U subotu 15.02.2020.godine održan je Međunarodni karate turnir *BIH VALENTINOVO* u Tuzli. Izuzetno dobru organizaciju je napravio karate klub *DO* iz Tuzle.
Turnir je okupio 1054 takmičara iz 104 kluba iz 11 država i jedan je od najjačcih turnira u BiH, Balkanu i šsire.
Nastupilo je sedam takmičara Karate kluba *PERFEKT* iz Zenice koji su osvojili pet medalja.
Naše najmlađe takmičarke Sajra Hasić i Merjem Bošnjak su nastupile u katama i osvojile učesnicčke medalje.
Benjamin Cogo je osvojio drugo mjesto i srebrenu medalju u juniorima preko 76 kg.
Sarah Kulačić je izuzetno dobro nastupila i osvojila dvije medalje i to u katama seniorke treće mjesto i bronzanu medalju, a u borbama drugo mjesto i srebrenu medalju.
Iskrene čestitke našim osvajačima medalja, a ostalim koji su imali dobre nastupe, ali nisu došli do medalje, upućujemo da jos više vježbaju i više sportske sreće na sljedećem turniru na koje planiramo ići već u nedjelju 23.02.2020.god *BAŠČARŠIJA* u Sarajevu.
Još jednom pozivamo sve zainteresovane od četiri godine i starije, da nam se pridruže u klubu, u Robnoj kući Bosna, na prvom spratu,