Dvije pobjede Čelikovih omladinaca na Kamberovićima. 11. kolo Premijer omladinske lige BiH u nogometu. Omladinci Čelika (kadeti i juniori) juče (nedjelja) u Zenici su odigrali utakmice 11.kola Premijer omladinske lige BiH protiv vršnjaka FK Radnik iz Bijeljine. Obje selekcije Čelika zabilježile su pobjede. Rezultati: KADETI: NK ČELIK – FK RADNIK 2:0, JUNIORI: NK ČELIK – FK RADNIK 2:0;

Izvještaj KADETI :
NK ČELIK – FK RADNIK 2:0
U utakmici 11. kola Premijer omladinske lige BiH u nogometu, sezona 2015/2016, juče u 14 sati, igrali
su kadeti NKČelik i njihovi vršnjaci iz FK Radnik (Bijeljina).
Rezultat: Čelik – Radnik 2:0 (1:0);
Strijelci za kadete Čelika bili su Dado Dedić u 40. i Kenan Šahbazović u 68.minuti.

(Trener Pavle Skočibušić)

Igralo se u Zenici, na Kamberovića polju, na terenu sa plastičnom podlogom. Utakmica je odigrana pred oko 50-ak gledalaca, po sunčanom vremenu (+22*C). Glavni sudija je bio Mirza Tičić iz Sarajeva, sa pomoćnicima: A1 Adis Mulahasanović (Sarajevo), A2 Moamer Čaušević (Sarajevo), delegat Ljubiša Tripunović (Doboj).
Zaslužena pobjeda kadeta Čelika, koji su imali još prilika za postizanje golova. U 30.minuti utakmice golman gostiju Nikola Momić zatražio je pomoć, jer je osjećao vrtoglavicu. I nakon ukazane ljekarske pomoći nije mogao da nastavi utakmicu, a pošto gosti nisu imali rezervnog golmana, na gol je stao igrač sa brojem 4, Vladan Lazić, i do kraja utakmice bio na golu gostiju.
Kadeti Čelika, nakon 11 odigranih kola, imaju dvije pobjede, šest remija, te tri poraza, 12 bodova.

Izvještaj JUNIORI:

Juniori Čelika, također, su juče, u 16 sati, igrali utakmicu iz 11. kola Premijer omladinske lige BiH u nogometu, sezona 2015/2016, protiv ekipe FK Radnik iz Bijeljine.
Rezultat: Čelik – Radnik 2:0 (2:0)
Strijelci za juniore Čelika: Tarik Adilović u 13. i Nermin Duraković u 30.minuti;

Glavni sudija bio je Adis Mulahasanović iz Sarajeva sa pomoćnicima: A1 Mirza Tičić (Sarajevo), A2 Moamer Čaušević (Sarajevo), delegat Ljubiša Tripunović iz Doboja;