ogodak koji je odlučio pobjednika pao je u 74. minuti kada je Berbić iskoristio udarac s bijele tačke.

Gradina je s nova tri boda skočila na treće mjesto na tabeli Prve lige FBiH, dok je Čelik na devetoj poziciji.

Ekipe su igrale u sastavima:

GRADINA: Vidaković, Dugalić, Andrić, Salanović, Forić, Hasić, Jusić, Imamović, Berbić, Numanović, Panjeta.

ČELIK: Durmo, Aranutović, Vardo, Mehić, Šetkić, Tabaković, Sivac, Pehilj, Begić, Šarić, Smajić.

Posebno raspoložen danas je bio Radnik u duelu protiv Mladosti. Na kraju je bilo 5:0 za ekipu iz Hadžića. Trostruki strijelac bio je sjajni Alagić, a još dva pogotka zabio je Bešić.

Zanimljivu utakmicu odigrali su u Kaknju Rudar i Simm Bau. Musić je doveo Rudar u vodstvo u 43. minuti, a bod gostima donio je Mehić u drugom poluvremenu.