Famos iz Vojkovića u prijateljskoj utakmici savladao Čelik

Jučer je u Vojkovićima odigrana prijateljska utakmica između Famosa i Čelika, a rezultat je na kraju glasio 2:0.

Domaćini su oba gola postigli u drugom poluvremenu i na taj način slavili pobjedu u ovom prijateljskom meču.

Za Čelik od prve minute igrali su: Brkić, Horić, Vardo, Bajramović, Sivac, Mehić M., Žuna, Međuseljac, Karalić, Hrelja i Bronja.

Dok su na klupi za rezervne igrače bili: Mlačo, Piljug, Smajić, Ibraković, Behadarević, Mehić A., Begić, Tabaković, Bašić, Šarić, Salkanović, Pehilj, Durmić.

Čelik svoj naredni prijateljski meč igra u subotu od 18 sati na Bilinom polju, a protivnik će biti FK Laktaši.