Dva zlata i dva srebra za BK Čelik

Na održanom pionirskom, kadetskom i juniorskom prvenstvu Bosne i Hercegovine, u Živinicama, Bokserski klub Čelik je nastupio sa svojih pet takmičara.

Pioniri: Pračić Alen – kategorija do 47 kg osvojio je zlatnu medalju,
Kadeti: kategorija do 52 kg – Ajdin Gasal osvojio je zlatnu medalju
Juniori: Ernad Jašarević u kategoriji do 69 kg u polufinalu je pobjedio, a u finalu osvojio srebrenu medalju.
Dubravica Ibrahim – kategorija do 91 kg u polufinalu pobjedio tehničkim nokautom u prvoj rundi, a u finalu osvojio srebrenu medalju.
Ibrahim Handanović u kategoriji do 81 kg, u polufinalu je pobjedio i finale boksa za prvaka države 20.06.2015.g. u Novom Gradu – Sarajevo.