Čelik poražen u trećoj utakmici na pripremama u Turskoj

Čelik poražen u trećoj utakmici na pripremama u Turskoj – Ekipa Čelika je poražena minimalnim rezultatom od turskog Malatyaspora 1:0, gol je postigao Tozlu u 54. minuti susreta. Turci su drugo poluvrijeme odigrali bolje i postigli gol iako je Čelik bio bolji u prvom poluvremenu.

Trener crno-crvenih Hasan Özer dao je šansu skoro svim igračima, a od prve minute su zaigrali Pavlović, Vrhovac, Isić, Raguž, Perišić, Jamak, Resić, Dedić, Okić, Huseinbašić i Dilaver, još su igrali Grahovac, Aganspahić, Blažević, Hajdarević, Zilić, Pecelj, Čubara, Baban i Mahmutović.

Ovo je ujedno i posljednja prijateljska utakmica na pripremama u Turskoj, u prvoj je Čelik poražen od makedonskog Shkupija 1:0 a u drugoj su deklasirali nigerijski Heartland rezultatom 5:0.