NK Čelik bolji od Cibalie u Međugorju

NK Čelik bolji od Cibalie u Međugorju – U petoj utakmici na pripremama u Međugorju ekipa Čelika danas je igrala protiv HNK Cibalia iz Vinkovaca, člana 1.HNL. Završeno je zasluženom pobjedom Čelika.
Rezultat: NK Čelik – HNK Cibalia 1:0 (0:0)

Strijelac Emir Jusić u 76.minuti za Čelik;

Početni sastav ekipe Čelika u današnjoj utakmici:
Dujković, Sadiković, Jusić, Regoje, Šivšić, Sakan, Pezer, Šišić, Haurdić, Brković i Dilaver.

Utakmica je odigrana u Sport Centru u Međugorju.
U prvom poluvremenu zabilježena je po jedna šansa na obje strane. Šansa za Čelik u 5.minuti, Safet Šivšić je centrirao, a Duško Sakan šutirao preko gola sa 10-ak metara. 10. minut, šansa za hrvatski tim, dobar udarac sa vrha šesnaesterca brani golman Čelika, Ratko Dujković.
Nakon dobrog početka utakmica se pretočila u slabu nogometnu predstavu do kraja prvog poluvremena.

Drugo poluvrijeme počinje sa dobrom šansom za Čelik u 50.minuti, Brković je centrirao, a Haurdić glavom sa sedam metara šutirao pored gola. U 63.minuti dvije sjajne šanse za Čelik, prvo Haurdić glavom pogađa stativu, da bi u nastavku akcije Jusić šutirao preko gola.
Čelik postiže gol u 76.minuti nakon kornera, Emir Jusić je najviši u skoku i postiže gol za vođstvo od 1:0.
Do kraja utakmice Čelik je sačuvao stečenu prednost od 1:0 u ovoj pripremnoj utakmici

U pet utakmica u Međugorju Čelik je pobjedio Čapljinu 3:1, Brotnjo iz Čitluka 4:0 i Cibaliu iz Vinkovaca sa 1:0, uz dva remija, Igman iz Konjica 2:2, te Zagora iz Unešića 0:0.

Nakon ove utakmice planiran je povratak u Zenicu, gdje će se ekipa pripremati do prve utakmice protiv Zrinjskog 25.februara na Bilinom polju.
Još nije poznat protivnik Čelika u generalnoj probi pred nastavak prvenstva.