Dvije zlatne medalje za takmičare Ski kluba “ZE-2010”

Ovogodišnja skijaška sezona za članove Ski kluba “ ZE- 2010“ počela je odličnim nastupom Dajre Duraković i Taire Šahbazović na Ski kup Srebrena lisica na Bjelašnici i OP Općine Pale koje su održane od 02. do 04. februara.

Prvog dana takmičenja na programu se vozio slalom za kategorije U12, U14 i U16. Dajra Duraković osvojila je prvo mjesto u kategoriji U14,dok je Taira Šahbazović osvojila četvrto mjesto u kategoriji U16, a Pašalić Orhan je zauzeo peto mjesto.

Drugog dana takmičenja vozila se disciplina veleslalom za kategorije U8, U10, U12, U14 i U16. Nastupila su 190 takmičara.

U kategoriji U14 Dajra Duraković, član Ski kluba ZE-2010,osvojila je prvo mjesto dok je

Ena Blažević bila deveta,a Orhan Pašalić osvojio je sedmo mjesto.

Trećeg dana takmičenja na Ravnoj Planini vozila se disciplina veleslalom za kategorije U8, U10, U12, U14 i U16.

U kategoriji U14/U16 Dajra Duraković i Taira Šahbazović osvojile su prvo mjesto. Orhan Pašalić trku je završio na osmom mjestu.