Zeničanke bolje od Željezničara

Ekipa SFK 2000 je pobjednik turnira u futsalu za klubove PŽL nakon što je u finalnom susretu savladala tim Banja Luke sa 3:0. Treće mjesto zauzela je Mladost Nević polje koja je sa 4:1 pobijedila Radnik Bumerang. Za najbolju igračicu turnira proglašena je Marija Aleksić, najbolji strijelac je Aida Avdić dok je najbolji golman Envera Hasanbegović. Nagradu za fer plej je dobila ekipa Radnik Bumerang.
Rezultati utakmica za plasman:
Željezničar 2011-Čelik 4:6
Gradina-Modriča 0:2
Prvi polufinalni susret: SFK 2000-Radnik Bemerang 3:0
Drugi polufinalni susret: Mladost-Banja Luka 2:9.

Nagrade i priznanja uručili su: predsjednik Komiteta za ženski fudbal Ilija Lucić, član ovog komiteta Slaviša Vijuć, te iz administracije Saveza Nermina Hadžibajrić i Elmir Pilav. Turnir je protekao u odličnoj organizaciji i atmosferi.

Prvog dana turnira u futsalu za klubove Premijer ženske lige BiH odigrano je 12 utakmica a postignuti su ovi rezultati:

ŽOFK Gradina-ŽFK Željezničar 2011 7:2

Nakon utakmica u Grupi A sa 9 bodova je prvi SFK 2000, a drugoplasirana je ekipa Banja Luke sa 6 bodova. U grupi B sa 9 bodova prvo mjesto zauzima Mladost, na drugoj poziciji je sa 6 Radnik. Ove ekipe nastavljaju takmičenje kao polufinalisti dok ostale igraju za plasman.