Zeničanin se sa stilom vratio na gol Lecha

Zeničanin se sa stilom vratio na gol Lecha – Bh. reprezentativac Elvir Koljić danas je upisao svoje prve minute u dresu novog kluba Lecha iz Poznana. Višestruki prvak Poljske je u 22. kolu Ekstraklase gostovao je ekipi Arke, a meč je završen rezultatom 0:0. Koljić nije bio u startnoj postavi Lecha, ali je priliku za igru dobio u 80. minuti, kada je zamijenio Šveđanina Barkotha.

Za Lech je i danas branio Jasmin Burić, koji je dobro obavio svoj dio posla i sačuvao mrežu netaknutom, Zeničanin se tako sa stilom vratio na gol Lecha, nakon što je prošlu polusezonu bio u nemilosti trenera Bjelice. Lechu je ovo bio čak deseti remi u sezoni nakon kojeg je ostao na drugom mjestu sa 37 bodova, četiri manje od prvoplasirane Legije iz Varšave. SportZDK