Nogomet

VIDEO+FOTO: Reprezentacija BiH rano jutros otputovala u SAD

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine rano jutros je sa Sarajevskog aerodroma, letom preko Frankfurta, otputovala u Sjedinjene Države.

Krajnja destinacija reprezentacije BiH je St. Louis gdje će 6. juna odigrati pripremnu utakmicu protiv Paname koja će selektoru Sergeju Barbarezu poslužiti kao generalna proba za nastup na Svjetskom prvenstvu.

Nakon utakmice protiv Paname, reprezentativci BiH će otputovati u Toronto gdje će čekati prvi meč SP-a protiv Kanade, koji je na rasporedu 12. juna.

Šest dana kasnije igrat će protiv Švicarske u Los Angelesu, a grupnu fazu završit će mečom protiv Katara, 24. juna u Seattletu.

Bazni kamp reprezentacije BiH bit će u Salt Lake Cityju.



Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

PARTNERI ZENICABLOGA:

Zadnje objavljeno

Promo