Nogometni reprezentativci Bosne i Hercegovine su se sinoć plasirali na svoje drugo Svjetsko prvenstvo.
Pobijedli smo Italiju nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca i tako otišli na svoje drugo veliko takmičenje.
Znali smo proslaviti veliki uspjeh i plasman na Mundijal u Sjedinjenim Američkim Državama, a nakon utakmice su igrači prvo otišli do BH Fanaticosa.
Zajedno s njima su proslavili veliki uspjeh te su svi zajedno uglas otpjevali himnu “Jedna si jedina” što možete vidjeti u videoprilogu koji se nalazi u tekstu.
Podsjetimo, nakon trijumfa protiv Velsa, uslijedio je duel sa Italijom, gubili smo 1:0, ali smo izjednačili preko Harisa Tabakovića i nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca ostvarili plasman na Svjetsko prvenstvo.
Izvor: klix.ba
Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010







