Biznis Zenica

VIDEO: “Od ideje do brenda – Kako par iz Zenice stvara čaroliju za djecu širom BiH”

Primaj prvi vijesti na viber - besplatno - PRIJAVI SE NA OVOM LINKU
Podijeli ovu vijest:

Lamija i Jasmin Uzunović iz Zenice nisu još jedan bračni par koji ima svoj biznis – oni su potpuno drugačiji kreativni tim koji već godinama stvara proizvode koji djeci širom BiH donose radost, razvoj i toplinu djetinjstva.

Njihove edukativne platnene knjige i slikovnice pomažu mališanima da kroz igru razvijaju pažnju, motoriku i govor – a roditeljima nude siguran i pametan izbor.

Od 2020. godine rastu u okrilju Biznis inkubatora Zenica, gdje svakim danom potvrđuju da su dobra ideja, upornost i emocija savršen spoj.

Zavirili smo u čarobnu radionicu iz koje nastaju najzanimljivije platnene knjige koje oduševljavaju i odrasle, a kamoli djecu.

Posjetite njihovu stranicu na Facebooku https://www.facebook.com/HagiKnjige

 



Strogo je zabranjeno preuzimanje sadržaja, vijesti, videa ili fotografija bez navođenja izvora i bez dozvole. Vlasnik materijala su Agencija za promociju PRmedia s.d. i portal Zenicablog, osim ako nije navedeno drukčije.

Kontakt sa portalom Zenicablog možete ostvariti:
email: [email protected]
Viber poruke: +387 60 355 8888
Facebook Inbox: https://www.facebook.com/Zenicablog/
Twitter: https://twitter.com/Zenicablog2010

PARTNERI ZENICABLOGA:

Zadnje objavljeno

Promo