Tri poraza omladinskih selekcija NK Čelik u Premijer ligi BiH

Tri poraza omladinskih selekcija – Odigrane su utakmice 27.kola Premijer lige za pionire i kadete, dok su juniori odigrali utakmice 20.kola.
(Napomena: kadeti i juniori igraju Premijer ligu BiH, a pioniri jedinstvenu ligu BiH od ove godine).

Pioniri i kadeti Čelika bili su na gostovanju kod svojih vršnjaka u Krupi, dok su juniori Čelika bili domaćini Zrinjskom iz Mostara. Nažalost, sve tri Čelikove omladinske selekcije doživjele su poraze.

Rezultati omladinskih selekcija Čelika:
PIONIRI U-15 (Glavni trener Omer Kopić);
FK KRUPA – NK ČELIK 3:1 (0:1);
Pioniri Čelika su poveli sa 0:1 u 16.minuti preko Tarika Kovača, ali su domaći u drugom poluvremenu izjednačili i preokrenuli rezultat na 3:1 od 55. do 66.minute.

KADETI U-17 (Glavni trener Senad Brkić);
FK KRUPA – NK ČELIK 2:1 (0:0);
Kadeti Čelika su poveli sa 0:1 u 65.minuti golom Adnana Mašića, ali su domaći u samom finišu utakmice izjednačili i preokrenuli rezultat na 2:1.
Utakmice pionira i kadeta Krupe i Čelika su igrane na igralištu „Krupa“ pred oko 50 gledalaca.

JUNIORI U-19 (Pomoćni trener Elvedin Beganović)
NK ČELIK – NK ZRINJSKI 0:2 (0:1);
Gosti iz Mostara golove su postigli u 37.’ iz igre i 77.minuti iz penala.
Utakmica je odigrana na „B“ terenu sa plastičnom podlogom stadiona na Kamberovića polju u Zenici.

Nakon 27. kola pioniri Čelika su na omjeru od 5 pobjeda, 3 remija, 19 poraza, 15 bodova, 10.mjesto i imaju oduzeta tri boda.
Kadeti Čelika nakon 27.kola imaju 6 pobjeda, 6 remija, 15 poraza, 21 bod, 10.mjesto i imaju oduzeta tri boda.
Juniori Čelika nakon 20.kola imaju 3 pobjede, 6 remija i 11 poraza, 15 bodova, 12.mjesto na tabeli.