Tri medalje za karatiste Čelika na turniru u Lukavcu

Karate klub „Sensei“ iz Turije-Lukavac, u povodu obilježavanja manifestacije „Dani općine Lukavac“, bio je organizator 18.karate Kupa „Lukavac 2018“, na kojem je nastupilo 36 klubova sa oko 450 takmičara iz Srbije i Bosne i Hercegovine.

Takmičenje je održano za sve uzraste u pojedinačnim i ekipnim nastupima u katama i borbama.

Na ovom takmičenju nastupila su i tri takmičara iz Karate kluba Čelik iz Zenice i svi su se okitili medaljama, javili su nam iz KK Čelik.

Faris Muračević osvojio je bronzanu medalju u katama, takođe i Džejna Džaferbegović osvojila je bronzanu medalju u kategoriji borbe, Orhan Pojskić srebro u juniorima borbe.

Sljedeći vikend karatisti Čelika putuju u Konjic.