Taekwondo klub Zenica: deset medalja na turniru u Visokom

Taekwondo klub Zenica: deset medalja na turniru u Visokom – Jučer je Taekwondo klub Zenica nastupio na turniru Visoko Open na kojem je učestvovalo oko 430 takmičara iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Crne Gore, a organizator je bio tkd klub Bosna Visoko. U dosta jakoj konkurenciji naš klub je nastupio sa 10 takmičara i svi oni su se okitili medaljama i ostvarili veoma dobre rezultate.

Ena Beganović i Irma Kulačić u A klasi mlađe kadetkinje bile su ubjedljivo najbolje u svojim kategorijama i uzele zlatne medalje

Amna Kulačić u kategoriji kadetkinje sa 2 pobjede i knock outom u drugoj borbi također osvojila zlatnu medalju

Sami Beganović u kategoriji vrtićanaca sa 3 pobjede osvojio zlatnu medalju

Ajnur Dizdarević, Emela Hukić, Jasir Mrkaljević i Dženan Čamdžić na žalost izgubili finalne borbe i osvojili srebrene medalje