Sjajna Elvedina Muzaferija osvojila nove bodove u Svjetskom kupu

Elvedina Muzaferija, najbolja bh. skijašica, osvojila je nove bodove u Svjetskom kupu. Naša skijašica osvojila je 28 mjesto i tri boda u spustu na stazi u italijanskoj Cortini, prenosi Faktor.

Ostvarila je vrijeme 1:06.37, a za pobjednicom Ilkom Štuhec zaostala je sekundu i 64 stotinke (1:04.73).

Na pobjedničkom postolju završila je Norvežanka Kajsa Vickhoff Lie, koja je sa startnim brojem 30 stigla do druge pozicije sa samo 26 stotinki zaostatka iza Slovenke.

Treće mjesto osvojila je Elena Curtoni iz Italije sa 34 stotinke zaostatka iza pobjednice.