Remi i poraz omladinaca Čelika

Remi i poraz omladinaca Čelika- Odigrano je 10. kolo Omladinske Premijer nogometne lige BiH u novoj sezoni 2016/2017, prva sezona sa 12 klubova umjesto dosadašnjih 16. Nakon subotnjeg poraza seniorskog sastava Čelika u Zenici od Krupe (1:2), omladinske selekcije Čelika odigrale su jednu neriješenu i doživjele jedan poraz od istog protivnika.

Uokviru 10. kola obje selekcije NK Čelik (juniori i kadeti)  igrali su gostujuće utakmice protiv vršnjaka FK Krupa u Krupi na Vrbasu. Utakmice su igrane na stadionu u Krupi pred oko 50 gledalaca. Kadeti su odigrali neriješeno, dok su juniori poraženi. Donosimo rezultate.

KADETI

FK KRUPA  – NK ČELIK  1:1 (0:1)

Gol za kadete Čelika postigao je Hasan Husejnović u 19.minuti, a domaći su izjednačili u 52.minuti preko Andreja Novkovića.

FK KRUPA – NK ČELIK 1:0 (0:0);
Gol za juniore Krupe postigao je Luka Kulenović u 74.minuti.